lt  | en 
     
 
Beriva.lt žiemos taurė 2020m. » Etapų rezultatai 2020
 

Bendra įskaita po 5 etapų :

Vieta

 

Komandos

 

Taškai

1

Kol Kas

Saulius Lagūnas

Mykolas Gudžius

156
2

BlackStar Motorsport

Rolandas Ušackas

Andrius Urbaitis

131
3

Techninis projektas

Mindaugas Urbanas

Vygandas Urbanas

124
4

Mėgėjai

Tadas Baronas

Paulius Kardelis

86
5

Broliai

Aurimas Subačius

Giedrius Černiauskas

84
6

Vilniaus Energija

Jaunius Strazdas

Kęstutis Burba

73
7

Laurenta

Laurynas Gončauskas

Rytis Mauragas

42
Vieta Naujokų įskaita Taškai
1

BlackStar Motorsport 2

Elena Danilova

Donatas Rutkauskas

145
2

WonderWomen

Rūta Saladžienė

Augustė Rupšytė
91
3

No Brakes

Nikita Fedotov

Simonas Žakas Polis

87
4

Daganiu Racing

Tauras Norkūnas

Tomas Šiška

83
5

TSK Racing

Ruslanas Malinovskis

Tomas Tolvaiša

61
6

Elkitas

Aleksandr Kogadovskyj

Romuald Jakubovskij

30
7

SJ Motorsport

Sirvydas Šimkus

Jokūbas Bagdonavičius

30
8

Kamikadzee

Andrius Žiogelis

Darius Adomavičius

22
9

Darius ir Girėnas

Robertas Javčenko

Andrius Politka
19
10

G&V Racing

Gintaras Rutkauskas

Vainius Kilbauskas

16
11

Doner House racing

Povilas Babelis

Lukas Mugevičius

11

 

1 etapo rezultatai

 

Vieta

 

Komandos

 

Taškai

1

Broliai

Aurimas Subačius

Giedrius Černiauskas
35
2

Kol Kas

Saulius Lagūnas 

Mykolas Gudžius

30
3

Laurenta

Laurynas Gončauskas

Rytis Mauragas

26
4

BlackStar Motorsport

Andrius Urbaitis

Rolandas Ušackas

22
5

Techninis projektas

Mindaugas Urbanas

Vygandas Urbanas

19
6

Vilniaus Energija

Jaunius Strazdas

Kęstutis Burba

16
7

Mėgėjai

Tadas Baronas

Paulius Kardelis

13
Vieta Naujokų įskaita Taškai
1

BlackStar Motorsport 2

Elena Danilova

Donatas Rutkauskas

35
2

Elkitas

Aleksandr Kogadovskyj

Romuald Jakubovskij

30
3

No Brakes

Nikita Fedotov

Simonas Polis
26
4

TSK Racing

Ruslanas Malinovskis

Tomas Tolvaiša

22

 

2 etapo rezultatai :

 

Vieta

 

Komandos

 

Taškai

1

Vilniaus Energija

Kęstutis Burba

Darius Šveikauskas

35
2

Techninis projektas

Mindaugas Urbanas

Vygandas Urbanas

30
3

Kol Kas

Saulius Lagūnas

Rūta Saladžienė

26
4

BlackStar Motorsport

Rolandas Ušackas

Andrius Urbaitis

22
5

Broliai

Aurimas Subačius

Giedrius Černiauskas

19
6

Laurenta

Laurynas Gončauskas

Rytis Mauragas

16
7

Mėgėjai

Tadas Baronas

Paulius Kardelis
13
Vieta Naujokų įskaita Taškai
1

Daganiu racing

Tomas Šiška

Tauras Norkūnas

35
2

BlackStar motorsport 2

Elena Danilova

Donatas Rutkauskas

30
3

No Brakes

Nikita Fedotov

Simonas Polis

26

4

TSK Racing

Ruslanas Malinovskis

Tomas Tolvaiša

22
5

Darius ir Girėnas

Robertas Javčenko

Andrius Politka

19

 

3 etapo rezultatai :

Vieta

 

Komandos

 

Taškai

1

Kol kas

Saulius Lagūnas

Mykolas Gudžius

35
2

Broliai

Aurimas Subačius

Giedrius Černiauskas

30
3

BlackStar Motorsport

Andrius Urbaitis

Rolandas Ušackas

26
4

Vilniaus Energija

Kęstutis Burba

Laurynas Gončauskas

22
5

Techninis projektas

Mindaugas Urbanas

Vygandas Urbanas

19
6

Mėgėjai

Tadas Baronas

Paulius Kardelis

16
Vieta Naujokų įskaita Tšk.
1

No Brakes

Nikita Fedotov

Simonas Polis

35
2

Wonder Women

Rūta Saladžienė

Augustė Rupšytė

30
3

Daganiu Racing

Tauras Norkūnas

Tomas Šiška

26
4

Kamikadzee

Andrius Žiogelis

Darius Adomavičius

22
5

BlackStar motorsport 2

Elena Danilova

Donatas Rutkauskas

19
6

G&V Racing

Gintaras Rutkauskas

Vainius Kilbauskas

16
7

TSK Racing

Ruslanas Malinovskis

Kiril Sepov

13
8

Doner House racing

Lukas Mugevičius

Paovilas Babelis

11

 

4 etapo rezultatai :

Vieta

 

Komandos

 

Taškai

1

Kolkas

Mykolas Gudžius

Saulius Lagūnas

35
2

Techninis projektas

Mindaugas Urbanas

Vygandas Urbanas

30
3

BlackStar Motorsport

Andrius Urbaitis

Rolandas Ušackas

26
4

Mėgėjai

Tadas Baronas

Paulius Kardelis

22
Vieta Naujokų įskaita Tšk.
1

Wonder Women

Rūta Saladžienė

Augustė Rupšytė

35
2

SJ Motorsport

Sirvydas Šimkus

Jokūbas Bagdonavičius

30
3

BlackStar Motorsport 2

Elena Danilova

Donatas Rutkauskas

26
4

Daganiu Racing

Tauras Norkūnas

Vainius Kilbauskas

22

 

5 etapo rezultatai :

Vieta

 

Komandos

 

Taškai

1

BlackStar Motorsport

Rolandas Ušackas

Andrius Urbaitis

35
2

Kolkas

Mykolas Gudžius

Saulius Lagūnas

30
3

Techninis projektas

Mindaugas Urbanas

Vygandas Urbanas

26
Vieta Naujokų įskaita Tšk.
1

BlackStar Motorsport 2

Donatas Rutkauskas

Tauras Norkūnas

35
2

Mėgėjai

Tadas Baronas

Paulius Kartdelis

30
3

WonderWomen

Rūta Saladžienė

Augustė Rupšytė

26

 

6 Etapo rezultatai :

Vieta

 

Komandos

 

Taškai

1 ? 35
2 ? 30
3 ? 26
4 ? 22
5 ? 19
6 ? 16
7 ? 13
 
  © 2020 kartfanai.lt | Interneto svetainių kūrimas